Yumurta Donasyonu Fiyatları

Yumurta Donasyonu Fiyatları

Öncelikle bebek sahibi olmak istiyor olabilirsiniz ki bu pek çok ailenin belli bir süreden sonra istediği bir durumdur. Ama bebek sahibi olmak öyle sanıldığı kadar kolay bir durum olamıyor. Aslında bebek sahibi olmak tam anlamı ile bir mucizedir. Ama bazıları için ne yazık ki bu doğal yollar ile elde edilebilecek bir durum olmuyor. Bu durumda çeşitli tedavi yöntemleri ve yollar bulunuyor. Eğer ki sizler de bir bebek sahibi olmak istiyorsanız o zaman bunun için her zaman bebek yapma yöntemlerinden faydalanmanız gerekiyor. Ama bu yollara başvurmadan önce neden bebeğinizin olmadığını da anlamanız gerekiyor. Yani ne olursa olsun önce teşhis konulmalı, sonrasında yöntem belirlenmelidir. Sizlerin de erken menopoz ya da yumurtalık rahatsızlıkları yaşamanız olasıdır. Aynı zamanda yumurtalıklarınızı aldırmış olmanız da muhtemeldir. Çünkü kadın hastalarının temelinde yumurtalık rahatsızlıkları geliyor. Böyle bir durumda tedavi yumurta donasyonu ile çözülüyor. Öncelikle yumurta donasyonu fiyatları gözünüzü korkutmamalı çünkü Gürcistan gibi ülkelerde bu tedavi yöntemlerinin çok cüzi meblağlara sunulduğunu bilmeniz gerekiyor.

Yumurta Donasyonu Uygulaması

Öncelikle sizler de bu hizmeti almak için bu kliniklere başvuruyorsanız o zaman öncelikle bir donör bulmak gerekiyor. Aslında insanlar her zaman donör olurken gizlilik ilkelerine uymayı daha uygun buluyor. Ama sizler seçim yaparken özelliklerinizi ve kriterlerinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Çünkü genetik yapıyı yumurtadan alacak bebeğiniz. Bu nedenle de özelliklerini seçmek sizlerin en büyük hakkı oluyor. Donörler yumurtalıklarının hangi bebek için kullanıldığını bilmedikleri için sonrasında problem yaşamanız da pek olası değil. Aynı zamanda yumurta donasyonu fiyatları da cep yakmadığı için uygun şartlar altında sizler de bebek sahibi olabiliyorsunuz. Öncelikle sizler de bu işlem sırasında 3. Bir şahıstan alınan yumurtanın eşinizin spermi ile döllenmesi ardından da sizlerin rahmine konulması işlemini yapıyorsunuz. Yani bebeği siz doğuruyorsunuz ama genetik yapısını başka bir biyolojik kişiden alıyor. Ama yine de bu yöntem ile garanti bir bebek sahibi olmanız mümkün oluyor. Üstelik yumurta donasyonu fiyatları da uygun olunca bu sizlere çok daha cazip gelen bir durum oluyor.

Donör Seçimi

Öncelikle tabi ki de sizler de donör seçerken:

  • Kimliklerin gizli olduğunu bilmelisiniz.
  • Sizlere yumurtasını verecek olan kadının hiçbir sağlık probleminin olmadığını bilmelisiniz.
  • Her zaman kişilerin fotoğraflarına ve genetik özelliklerine ulaşabileceğinizi de bilmelisiniz.
  • Aynı zamanda donöler kesinlikle sizleri tanımayacak bundan da emin olabilirsiniz.

Bu daha sonradan problem yaşamamanız ve bebeğinizin genetiğine karar vermeniz açısından çok önemli bir konudur. Bu nedenle de yumurta donasyonu fiyatları üzerinde değil de iyi bir hizmet alma konusunda daha hassas olmanız gerekiyor