Yumurta Donasyonu Yaptıranlar

Yumurta Donasyonu Yaptıranlar

Günümüzde bebek sahibi olamayan ve bunun ruhsal çöküntüsünü yaşayan çok fazla insan var. Bu nedenle de insanlar birçok yöntem deniyor ve bebek sahibi olmak için ellerinden gelen her yöntemi deniyor. Türkiye sınırları içerisinde bebek sahibi olmak için kullanılan yöntemlerin her biri çok fazla külfetli oluyor. Bu da insanların bütçelerini zorladığı için elde edilmesi zor olan yöntemler oluyor. Ama eğer ki sizler de her zaman bu yöntemleri yurt dışında elde ederseniz o zaman daha uygun fiyatlar ile karşı karşıya kalacağınızdan emin olabilirsiniz. üstelik sadece tedavi değil tedavi sürecinde nasıl bir hayat süreceğinizi de yine klinikler sayesinde öğrenebiliyor ve bunun avantajını yaşayabiliyorsunuz. Öncelikle yumurta donasyonu yaptıranlar her zaman internet forumlarında tecrübelerini yeni anne ve baba adaylarına anlatıyor. Böylelikle ilk ağızdan sizler de bu aşamada süreçte sizleri nelerin beklediğini, nasıl zorluklar ile karşılaşacağınızı çok daha iyi anlamış oluyor ve bunun için hazırlık yapmış oluyorsunuz. Hemen sizler de bu forum sitelerine girin ve yumurta donasyonu yaptıranlar sayesinde bilgi sahibi olmaya çalışın. Bunun yanı sıra tabi ki de en iyi ve güvenilir bilgileri bir uzmandan alabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Yani sizler de her zaman net ve kaliteli bilgiler için hizmet alacağınız Gürcistan tüp bebek merkezlerinden yardım almalısınız.

Yumurta Donasyonu Süreci

Elbette ki bir bebek sahibi olmak hiçbir şekilde kolay olan bir durum değildir. Bu nedenle her zaman bu aşamada kendinize bir psikolojik destek sağlamak zorunda olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Öncelikle tabi ki de sizler de yumurta donasyonu yaptıranlar sayesinde hizmet konusunda bilgi sahibi olabiliyorsunuz ama bunun psikolojik aşamasının olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle de kendinizi bu duruma alıştırabiliyor olmak her zaman önemli bir konu olacaktır. Bebek sahibi olmadan önce sorunun nereden kaynaklandığını neden doğal yollar ile hamile kalamadığınızı öğrenmeniz ve tedavi yöntemini de buna göre seçmeniz çok önemli bir konudur.

Yumurta Donasyonu İçin Gerekenler

Öncelikle tabi ki de sizler de teşhis konulduktan sonra tedavi için bu kliniklerden birine başvuruyorsanız o zaman yumurta donasyonu aşamaları şunlardır.

  • İlk olarak bebeğin babasından spermler alınır.
  • Bir şahıstan ise yumurta hücreleri alınacaktır.
  • Bu sperm ve yumurta laboratuvar ortamında döllenir.
  • Annenin rahminin içine bu döllenmiş yumurta nakledilir.
  • Böylelikle gebelik biyolojik anne yerine bebeğin annesi olan kişinin rahminde oluşur.

Sizler de bu yöntem sayesinde yumurta donasyonu yaptıranlar arasında yer alabilir ve bebek sahibi olabilirsiniz. bu aşamada tabi ki de bebeğin genetik yapısı bebeğin annesine değil yumurtayı veren donöre benzeyeceği için bu donörün özelliklerini seçmek de sizlerin en büyük haklarından biridir.