En İyi Tüp Bebek Merkezi Nerede?

En İyi Tüp Bebek Merkezi Nerede?

Doğal yollar ile bebek sahibi olamayan çiftlerin en çok başvurdukları yöntem tüp bebek merkezleridir. En iyi tüp bebek merkezi nerede? Gürcistan teknolojinin sunduğu üstün imkanlar sayesin de, tüp bebek merkezi uygulamaların da, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Fiziksel sağlık imkanlarıyla doğru orantıda tüp bebek merkezinin sunduğu imkanlardan yararlanmak isteyen ailelerin ilk tercihleri aşılama yöntemidir.

Aşılama Yöntemi

Laboratuar ortamın da, uygun gelen solüsyonlarla yıkanıp bir süre bekletilen spermlerin içinden sadece yüzen hareketli spermlerin anne rahmine enjekte edilmesi işlemine aşılama denir. Bebek sahibi olamayan ailelere tüp bebek tedavisinden önce aşılama tedavisi uygulanır. Aşılama yöntemi, tüp bebek yöntemiyle oldukça benzerdir. Sadece, yumurtalıkları uyaran hormon ilaç seviyesi daha düşüktür. İki üç adet yumurta kesesinin oluşması sağlanır ve yumurta toplama işlemi yapılmaz. Tüp bebek tedavi yöntemine oranla oldukça maliyeti düşük bir işlemdir.

En İyi tüp bebek merkezi nerede? Denildiğin de, Gürcistan’ da tüp bebek merkezleri oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedirler.

Tüp Bebek Yöntemi

Doğal yollarla çocuk sahibi olamayan ve aşılama yöntemini denemiş ve sonuç alamamış ailelerin en çok başvurduğu tedavi yöntemidir. Yumurta sayısı çok düşük, yaşı ilerlemiş ve sperm sorunu olan aileler bu yönteme fazla vakit kaybetmeden başlayabilirler. Gürcistan’ da tüp bebek merkezlerinin başarılı çalışmaları sonucu tüp bebek yöntemin de, sayısız aile çocuk sahibi olmuştur. Anne adayından alınan yumurtalar ve babadan alınan spermlerin, mikroenjeksiyon yöntemiyle labaratuar ortamın da, döllendirilip embriyonun ana rahmine transfer edilmesi işlemine tüp bebek işlemi denilmektedir.

Yumurta Dondurma İşlemi

En iyi tüp bebek merkezi nerede? Yumurta dondurma tedavi yönteminde de, oldukça başarılı sonuçlar elde eden Gürcistan, dondurulup çözülen yumurta hücrelerinin hepsinin canlı olması konusun da, iddialı ekipleriyle garanti vermektedir. Yumurta dondurma işlemi yavaş uygulandığın da, kristalleşmeye neden olduğu için çok başarılı sonuçlar elde edilememişti. Geliştirilen mikroenjeksiyon yöntemi sayesin de, hızlı dondurma işlemi yapılarak, kristalleşmenin önüne geçilmiştir. Yumurta dondurma işlemini, en çok kanser tedavisiyle kemoterapi tedavisi görecek kadınlar, yumurta hücrelerinin bozulabileceğinden dolayı yaptırmaktadırlar. Kariyer yapmak için evliliği geç düşünen kadınlar tarafından da, tercih edilebilen bir yöntemdir.

En iyi tüp bebek merkezi nerede? Birçok ülkede yasak olan taşıyıcı annelik ve yumurta donasyonu tedavi uygulamasın da, başarılı sonuçlarıyla ve ümidi kalmamış ailelere son çıkış olduklarından Gürcistan, yabancı ülkeler tarafından tercih edilmektedir. Gürcistan’ da bu uygulama yöntemleri, diğer ülkelere oranla daha ucuzdur. Başarı payı da, diğer ülkelerden farksızdır. Gürcistan yumurta donasyonu konusun da, oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş bir ülkedir. Gürcistan’ da, dünya standartların da, yaptığı uygulamalarla, tüp bebek merkezi uygulama yöntemlerin de, ailelere umut ışığı yakan bir ülke durumundadır.