Taşıyıcı Anne Fiyatları

Taşıyıcı Anne Fiyatları

En ekonomik fiyat seçeneklerimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Pek çok kişi çocuk sahibi olamıyor ve bunun pek çok farklı nedeni olduğu da söylenebiliyor. Öncelikle pek çok kadın doğuştan ya da sonradan olgular nedeni ile rahimlerini aldırmak zorunda kalabiliyor. Dolayısı ile de bu kadınların bebek sahibi olamaması pek çok evlilik için yıkıcı etki yaratabiliyor. Eğer ki bir kadının rahmi olmadığı için çocuk sahibi olamayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her ne kadar ülkemizde ve Kıbrıs’ ta taşıyıcı annelik yasal olarak kabul görmeyen bir durum olsa da Gürcistan’ da gibi normal bir durumdur ve sizler de bu ülkelerin tüp bebek merkezlerinde taşıyıcı annelik yöntemi ile bebek sahibi olabiliyorsunuz. Taşıyıcı anne fiyatları çok ekonomik bir durum olduğu için de bebek sahibi olmak için bu yola başvurabiliyorsunuz.

Taşıyıcı Annelik Durumu

Öncelikle taşıyıcı annenin bebeğin genetiği üzerinde bir etkisinin olmadığını bilmeniz gerekiyor. Eğer ki sizlerin de:

  • Doğuştan rahminiz yoksa,
  • Daha sonra herhangi bir durum yüzünden rahminiz alınmışsa,
  • Bebek doğurmayı etkileyecek düzeyde bir rahatsızlığınız varsa,
  • Sürekli başarısız gebelikler geçiriyorsanız o zaman bu yöntemi kullanma hakkınız vardır.

Öncelikle bu sistem için anneden ve babadan sperm ve yumurta hücreleri alınır ve laboratuvar ortamında döllenme gerçekleştirilir, fakat annenin rahminde sorun olduğu için bu döllenme direkt olarak taşıyıcı annenin rahmine yerleştirilir. Taşıyıcı anne fiyatları da uygun olduğu için sizler de kolay bir şekilde kendi genetiğinizi kullanarak bebek sahibi olabilirsiniz.

Bebeğin Genetik Durumu

Yumurta da, sperm de sizlerden alınacağı için bu bebeğin de genetiğinin sizlerin genetiğinde olacağından emin olabilirsiniz. Yani taşıyıcı anneye düşen görev sadece oluşan bebeği taşımaktır. Bu nedenle sizler de taşıyıcı anne fiyatları araştırması yaparak tamamen kendi genetiğinize sahip olan bir bebek dünyaya getirebiliyorsunuz. Her zaman bunu sadece yurtdışındaki kliniklerde yaptırabiliyorsunuz. Özellikle Gürcistan tüm bebek merkezleri içerisinde sizler de ekonomik bir şekilde bu işlemleri halledebiliyorsunuz.

Pek çok kişi bunun çok maliyetli olduğunu düşünüyor ama emin olun ki taşıyıcı anne fiyatları sandığınız kadar fazla değil. Yani sizler de çok kolay bir şekilde bu bütçeyi ayırabilir ve çocuk sahibi olabilirsiniz. Bazı durumlarda bir başkasının yumurtasına ya da spermine de ihtiyaç olabiliyor. Bu durumda bebek sizlerin genetiğini taşımasa da yine de sizlere veriliyor. Bu gibi durumlar genellikle erken menopoz ya da kısırlık durumlarında karşınıza çıkan bir durum oluyor. Bu aşamada bir başkasının spermi ya da yumurtası ile kendi sperm ya da yumurtanız yine laboratuvar alanında döllenerek taşıyıcı annenin rahmine yerleştiriliyor. Bu sayede her zaman bebek sahibi olabilmek için bir şansınız olmuş oluyor.