Gürcistan Taşıyıcı Anne

Gürcistan Taşıyıcı Anne

Burada uygulanan yöntem de sperm ve yumurta ailenin kendi hücrelerindendir. Bu işlem ülkemiz de dahil olmak üzere Gürcistan'da yasal olarak Tüp merkezlerinde yapılmaktadır. Bunun dışında baba adayında genetik bozukluk, kısırlık, sperm sayısının azlığı ve kalitesi gibi sağlık sebepleri ile sperm donasyon tedavisi yapılamamaktadır. Sperm donasyonu, yani sperm nakli bağış yapan sperm donörlerinin, bebek sahibi olmak isteyen anneye enjekte edilmesidir. Bu ise Ülkemizde yasal olmamakla beraber, Gürcistan da yasal ve kaliteli yapılmaktadır. Ayrıca bu uygulamaların fiyatları son derece ekonomiktir. Yumurta donasyonu ise yine kadını sürekli düşük yapması, rahmin bebeği taşıyamayacak kadar küçük olması, menopoz ve gebelikte anne hayatını riske etmesi durumunda uygulanan bir yöntemdir. Yumurta donasyonu, yumurta donöründen alınan yumurtalar ile babanın spermlerinin laboratuvar ortamında birleştirilerek, anne rahmine nakledilmesine denir. Bu yöntem de ülkemizde ve Kıbrıs' ta yasak olup, özellikle Gürcistan da sıkca ve güvenilir olarak yapılmaktadır.

Gürcistan Tüp Bebek Yöntemleri

Yukarıda sıraladığımız yöntemlerin sonucunda hala bebek sahibi olamadıysanız, Gürcistan'da Taşıyıcı Annelik yöntemini sizlere önerebilirim. Gürcistan'da Taşıyıcı Annelik yasal olarak yürürlüğe girmiştir. Gürcistan'da Taşıyıcı Annelik kiralık ve gönüllü olarak yasal yollar ile yapılmaktadır. Gürcistan'da Taşıyıcı Annelik en iyi ve yasal hakları son derece iyi korunmakla birlikte, enuygun fiyatlarda ve ekonomik olarak anne ve baba adaylarının hizmetine sunulmaktadır. Eğer taşıyıcı anne yönteminden faydalanmak istiyorsanız, öncelikle evli olmanız gerekmektedir. Bununla beraber bütün yasal hakları, bebek sahibi olmak isteyen anne ve babaya verilmektedir. Bebek doğduktan sonra da asla taşıyıcı anne tarafından görülmemektedir. Burada uygulanan yöntemin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi, bebeğiniz sizin sperm ve yumurtanızdan oluşmasıdır. Taşıyıcı anne sadece bebeği rahminde taşımaktadır. Asla taşıyıcı anneden genetik bir özellik almamaktadır. Türkiye de son yıllarda bu yöntemin çok tercih edilmesi ile birlikte, sağlık acentaları kurulmuştur.

Gürcistan'da Taşıyıcı Anne Nasıl Olunur?

Taşıyıcı anne ile sahip olacağınız bebeğin, öncelikle tüm genetik özellikler anne ve baba adayından alınmaktadır. Bununla birlikte bütün yasal hakları da annen ve baba adayına verilmektedir. Taşıyıcı anne adayının kendi çocuğu olması şarttır. Bununla birlikte taşıyıcı annenin alkol, sigara ve uyuşturucu gibi hiçbir kötü alışkanlıklarının bulunmaması gerekmektedir. Nakil işlemleri gerçekleşmeden önce, noter eşliğinde yapılan anlaşmaya göre, taşıyıcı anne asla kürtaj yaptıramaz. Gürcistan da ki klinikler ile tüm işlemlerinizi iki gün içerisinde halledeblirsiniz.