Taşıyıcı Anne Yapan Yer

Taşıyıcı Anne Yapan Yer

Günümüzde çocuk sahibi olmak isteyen fakat bunu bir türlü elde edemeyen çok fazla kişi var ve bu nedenle de pek çok kez insanlar bebek denemesi yapıyor. Ama sürekli başarısız sonuçlar elde edildiğinde insanlar başka yöntemler arıyor. Öncelikle ne olursa olsun sizler de taşıyıcı anne yöntemi ile bebek sahibi olmak istiyorsanız o zaman ya Gürcistan tüp bebek merkezlerine ulaşmak zorundasınız. Çünkü Türkiye içerisinde ne yazık ki taşıyıcı annelik yasal olan bir durum değil çünkü Türkiye içerisinde kanunlar çok daha farklı oluyor. Bu aşamada sizler de hem ekonomik hem de kesin çözüm sunan bu tüp bebek merkezlerinde bu işlemleri yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda burada bulunan uzmanlar sayesinde sonuca her zaman hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Taşıyıcı Annelik İçin Klinikler

Öncelikle Türkiye’de bu klinikleri bulmak ne yazık ki mümkün olmuyor ama yurt dışında bu konuda taşıyıcı anne ilanlarını dahi bulabiliyorsunuz. Tabi ki de taşıyıcı annelik yöntemine başvurmak için bebeği kendi rahminizde taşıyamaz durumda olmanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda kadınlarda doğuştan rahim olmayabiliyor ya da sonradan herhangi bir neden ile rahmi alınmış olabiliyor. Aynı zamanda bunun dışında insanların rahatsızlıklar ya da sürekli düşük yapmaları da taşıyıcı annelik yöntemine iten durumları oluşturuyor. Eğer ki her zaman sizler de bu sorunları yaşadığınız için bebek sahibi olamıyorsanız o zaman sizler de mutlaka taşıyıcı annelik hizmetinden yararlanmak için yurt dışına çıkmalısınız.

Taşıyıcı Anneliğin Avantajları

Öncelikle bunun bir sağlık sorunu ile kullanıldığını bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle de avantajlar konusunda sağlık açısından düşünmek daha iyi oluyor. Taşıyıcı anne yönteminin artılarına değinecek olursak

  • Öncelikle bebeğin genetik yapısı tamamen sizlerin genetik yapısına uyum sağlıyor. Çünkü taşıyıcı annenin bebek üzerinde bu anlamda bir etkisi yok.
  • Fiyatlar da her zaman bütçenizi zorlamıyor ve bebeğin sağlıklı bir rahimde gelişmesi sağlanıyor.
  • Tüm dikkatler taşıyıcı annenin üzerinde olduğu için bebeğin sağlığı konusunda endişe etmenize de gerek kalmıyor.

Bu nedenle de taşıyı anne yöntemi ile bebek sahibi olmak pek çok insanın arzuladığı bir durum oluyor. Rahim konusunda sorun yaşayan bayanların yumurtaları ile eşlerinin spermleri kullanılarak döllenme sağlandığı için sizler de her zaman kendi DNA’nıza uygun bir bebek dünyaya getirmiş oluyorsunuz. Bu aşamada her zaman bebeğin biyolojik anne ve babası da sizler oluyorsunuz. Bu aşamada tabi ki de güven çok önemli ve bu durumun da pek çok prosedürü olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle de sizler de her zaman hizmet aldığınız kliniğe güveniyor olmanız gerekiyor.