Taşıyıcı Anne Arıyorum

Taşıyıcı Anne Arıyorum

Dünya üzerinde her gün milyonlarca doğum gerçekleşiyor ama ne yazık ki bu kadar kolay bir durum değil bebek sahibi olmak. Bu konuda şanslı insanlar olduğu kadar şanssız insanlar da bulunuyor. Bu nedenle de eğer ki sizler de her zaman bu konuda bir problem yaşıyorsanız o zaman bunun için farklı çözümler bulmanız gerekiyor. Tabi ki de bebek sahibi olamamanın pek çok farklı sebebi olabiliyor. Öncelikle sizler de her zaman bebek sahibi olurken kendinizi iyi hissediyorsunuz ama eğer ki bir problem olursa o zaman psikolojik açıdan da çöküntüye uğruyorsunuz. Psikoloji bile bebek oluşumunda oldukça büyük bir etkiye sahip. Öncelikle taşıyıcı anne yöntemi ile sizler de bebek sahibi olabiliyorsunuz ama tabi ki bunun için yurt dışından hizmet almanız gerekiyor. Çünkü eğer ki sizler de Türkiye içerisinde bunu yapmak istiyorsanız ne yazık ki bu yasal bir durum değil. Bu nedenle de yurt dışında taşıyıcı anne arıyorum ilanları vererek sizler de buna gönüllü olan bayanları bulabilir, çok uygun fiyatlara sizler de bebek sahibi olabilirsiniz.

Taşıyıcı Anne Avantajı

Öncelikle pek çok kişi bebeklerinin kendi DNA’larından olmasını istiyor. Bu nedenle de her zaman genetik bağın kalıcı olmasını istiyor. Zaten taşıyıcı anne yöntemi ile sizler de her zaman kendi genetiğinizden bir bebek sahibi oluyorsunuz. Çünkü burada taşıyıcı anneye düşen görev sadece sizlerin bebeğini taşımak, genetik anlamda bebeğinizin üzerinde hiçbir etkisi yok. Bu nedenle sizler de kendi yumurtanız ve sperminiz ile bebek sahibi oluyorsunuz. Taşıyıcı anne arıyorum ilanı verdikten sonra emin olun ki sizlere dönüş yapan kişiler olacak çünkü Gürcistan, Amerika gibi ülkelerde bu çok yaygın olarak yapılan bir uygulama. Bu aşamada ise işlemler çok kolay oluyor. Öncelikle bayandan yumurta, erkekten sperm alınıyor ve dış ortamda bir dölleme uygulaması yapılıyor. Döllenen yumurta ise taşıyıcı annenin rahmine yerleştiriliyor ve bebeğin gelişimi burada sağlanıyor. Hiçbir şekilde taşıyıcı annenin genetik yapısı ile bebeğin bir bağlantısı olmuyor.

Taşıyıcı Anne Ne Zaman Tercih Edilmeli

Tabi ki de her kadın kendi bebeğini kendisini doğurmak ister. Ama buna engel olan pek çok durum söz konusu olabiliyor. Öncelikle eğer ki sizler de taşıyıcı anne arıyorum ilanı yayınlıyorsanız o zaman ne yazık ki bu uygun ortamı oluşturamıyorsunuz demektir.

  • Eğer ki rahminizde bir problem varsa ve bu nedenle sürekli başarısız gebelikler gerçekleştiriyorsanız,
  • Rahminiz doğuştan yok ise ya da sonradan alındıysa,
  • Mevcut hastalığınız bebek yapmanızı engelliyorsa o zaman taşıyıcı anneler sizlere bu konuda yardımcı oluyor.

Sizler de her zaman taşıyıcı anne arıyorum ilanı vererek bebeğiniz için bir bayan bulabilirsiniz.