En İyi Tüp Bebek Merkezi

En İyi Tüp Bebek Merkezi

Her aile evlendikten sonra bebek sahibi olma hayali kurar. Günümüz koşulların da, değişkenlik gösteren sebeplerden ötürü, bebek sahibi olmak oldukça zorlaşmıştır. Aile bireylerinin eğitim ve kariyer gibi durumlardan ötürü geç evlenmesi ya da, evlendiklerin de, uyumsuz koşulları sebebiyle, bebek sahibi olma yaşı ileri tarihlere atıldığından bebek sahibi olmak zorlaşabilir. Bazen kadının sağlık problemleri, bazen de, erkeğin sperm sayısının yetersizliği nedeniyle aileler bebek sahibi olamazlar. Teknolojinin günümüz de, oldukça ilerlemesi tıp alanın da, yeni buluşlar sayesin de, aileler bebek sahibi olabiliyorlar.

En iyi tüp bebek merkezleri, doğru uyguladıkları başarılı işlemlerle aileleri hayallerine kavuşturuyor. Gürcistan ‘ da bulunan en iyi tüp bebek merkezleri, çoğu ülkede yasak olan taşıyıcı annelik, yumurta donasyonu, yumurta dondurma işlemlerinde ki, başarılı çalışmalarıyla aileleri bebek sahibi yapıyor.

Taşıyıcı Annelik Yöntemiyle Nasıl Bebek Sahibi Olunur?

Ülkelerin çoğun da, yasak olan taşıyıcı annelik yöntemi Gürcistan’ da yasallaştı. Bebek sahibi olmak isteyen çiftlere de, bu sebeple umut ışığı doğdu. Ülkesin de, taşıyıcı annelik işlemi yasak olan aileler Gürcistan’ da ki, en iyi tüp bebek merkezlerin de, bu işlemi yaptırarak en büyük hayallerine kavuşabilirler.

Yasalar ve klinik kurallarının sıkı şartlarına bağlı kalınarak yapılan bu işlem başarılı sonuçlar vererek aileleri hayallerine kavuşturabiliyor. Rahimin de, engelleri olanlar, bebek taşıyacak rahime sahip olmayanlar, istenmeyen düşükler sonucu gebe kalamayanlar, son umut kapısı gördükleri taşıyıcı annelik uygulamasını tercih ederek bebek sahibi olabilirler. Kurallar gereği sıkı sağlık muayene aşamasından geçen, taşıyıcı anne adayı psikolojik aşamayı da, geçtikten sonra bebek sahibi olmak isteyen anne ve babanın klinik ortamın da, dünya standartlarına göre yumurta ve spermlerinin döllendirilmesi neticesin de, taşıyıcı anneye transfer edilme işlemi yoluyla uygulanan işlemdir.

Yumurta Donasyonuyla Bebek Sahibi Olma

Sağlıklı yumurtayı üretemeyen kadınlar, hamile kalamazlar. Erken menopoz, kanser gibi rahatsızlıklar nedeniyle ışın tedavisi gören kişiler, yumurta hücrelerini kaybedebilirler. Rahimi alınmak zorunda kalan kadınlar da, bebek sahibi olamazlar. Bazı kadınlar ise kromozonal ve genetik nedenlerden ötürü hamile kalmak istemezler. Yumurta donasyonu sayesin de, artık bu koşullar nedeniyle gebe kalamayan kadınlar da, bebek sahibi olabiliyorlar.

En iyi tüp bebek merkezlerin de, yumurta bağışı yapan bir kadının sağlıklı yumurta hücreleriyle, anne olmak isteyen ama sağlıklı yumurta hücresi olmayan kadının, eşinden alınan spermler, en iyi labarotuar ortamın da, döllendirilir. Anne olmak isteyen kadına döllendirilen embriyo transfer edilir. Gürcistan başarılı uzman doktorları sayesin de, yumurta donasyonu işlemin de, aileleri bebek sahibi yapmak için en iyi şekilde çalışıyorlar. Yumurta donasyonu uygulamasın da, aile yumurtasını bağışlayan kadını tanımıyor. Yumurta donasyon işlemin de, donör’ de aranılan şartlara uygun olmak zorundadır.