Tüp Bebek İle Mutlu Gelecek!

Tüp Bebek İle Mutlu Gelecek!

Era testi ile endometrial tutunma zamanın en doğru şekilde bulunması için bir dizi dest yapılmaktadır. Birçok otorite tarafından mucize olarak tanımlanan yöntemlerden bir tanesidir. Sağlık sektöründe son dönemde birbirinden kaliteli çözümler ortaya çıkmış durumda. Bunlardan bir tanesi de kuşkusuz Era testi. Bu yöntem aracılığı ile rahimden alınan bir minik doku ve kaliteli embriyonun tutunması kolaylaştırılmaktadır. Başarı oranı yaklaşık olarak yüzde 50 ve 60 oranlarına çeken bu yöntem sayesinde hamile kalmayı başaramayan birçok kadın geleceğe umutlu bakmaktadır. Era Testi Kadınlar Kulübü üzerinden de hakkında birçok tartışma yapılan sitelerden bir tanesidir. Deneyimleri olan birçok kadın sistemin işe yaradığı konusunda hem fikirdir. Siz de kliniğimiz üzerinden Era testi hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

Era Testi Kadınlar Kulübü üzerinden anne olmayan kadın kalmasın diye ortaya çıkan en yeni yöntemlerden bir tanesidir. Bu tarz yöntemler genel olarak en son çare olarak denenmektedir. Era testi yapılması için kadınların daha önce tüp bebek yöntemini 3 yada 4 kez denemiş ve başarısız olmuş olmaları gerekmektedir. Tüp bebek yönteminin başarı yüzdesini arttıran bir yöntemdir. Son 10 yılda yaşanan en önemli gelişmeler bir tanesi olan Era yönteminde yaklaşık olarak 328 farklı DNA analizi yapılmaktadır.

Era Testi Kadınlar Kulübü yazılarında da görüleceği gibi tüp bebek tedavisi sırasında tutunamayan embriyo çözümü için geliştirilmiş bir tekniktir. En iyi embriyolar üzerinden yapılan bu çalışma sayesinde minimum 4 adet kaliteli embriyo transferinde başarısız olmuş kadınlarda bile işe yarayan bir tekniktir.

Uygun Fiyata Sperm Donasyonu

Era Testi Kadınlar Kulübü yazılarında birçok kadın bu tekniğin yüksek maliyetli olduğundan bahsediyor. Oysa bu hiç doğru değil. Doğru ve kaliteli klinikler aracılığı ile çok daha uygun fiyatlara bu tarz sorunlarınızı çözmek mümkündür. Bizi arayarak kliniğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde değerli kadınlarımız için ürettiğimiz çözümler sayesinde birçok çiftin çok daha mutlu bir hayat yaşamasına yardımcı olduk. Kaliteli sperm nakli sayesinde elde edilemeyen başarı Era testi yöntemi ile çok daha yüksek oranlara çıkabilmektedir. Siz de embriyonun rahme tutunamaması gibi bir sorun yaşıyorsanız bu tarz yeni bilimsel yöntemleri takip edebilirsiniz. Bu yöntemler aracılığı ile elde edeceğini başarı oranı yükselmektedir. Yaş, rahim ve embriyo kalitesi gibi yöntemler de Era testinin başarısını etkilemektedir. Özellikle 20 yaşında bir genç kız ile 40 yaşında bir kadının yumurta kalitesinin aynı olmadığını bilmek gerekmektedir. Doğru hastalara uygulanacak doğru çözümler sayesinde siz de rahatlıkla problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.