Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olmak isteyen anne ve baba adayları için hizmet veren ve donor bulan birçok ülke ve tüp bebek merkezi var. Zahmetli bir tedavi yöntemi olan tüp bebek merkezi fiyatları ile bazen insanları korkutuyor. Tedavi gerektiren gebe kalamama sorunu için en iyi sonuç veren tedavi merkezlerinden biri olan Gürcistan Tüp Bebek merkezi fiyatları ile de birçok kişiyi bebek hayaline kavuşturuyor. Tüp bebek ile hamile kalmak için farklı yöntemler uygulanabiliyor. Çünkü soru her zaman anne adayından yada aynı şekilde baba adayından kaynaklanmayabiliyor. Gürcistan Tüp Bebek merkezlerinde yumurta donasyonu ve sperm donasyonu ile tedavi amacı olan gebelik sağlanabiliyor. Bazı eşler için iki taraflı sorunlar olabiliyor. Yani hem kadın hücreleri hem de erkek hücreleri çocuk sahibi olmak için yeterli olmayabiliyor. Bazı durumlarda ise bu durum doğuştan geliyor. Böyle bir hastalıkta ise tüp bebek tedavi yöntemlerinden biri olan embriyo donasyonu yani başka erkek ve kadından alınan sperm ve yumurtanın döllendirilmesi ile anne adayına nakil edilen embriyo ile gebelik sağlanıyor.

Yumurta Donasyonu

Gebe kalma sorunun sebebi eğer kadının yumurtalarının azlığı yada hiç olmayışı ise; yumurta donörlerinden yani fazla yumurtalarını bankaya bağışlayan kişilerden alınan yumurtalar ile anne adayının rahmine eşinden alınan spermler ile döllendirilen hücreler transfer ediliyor. Rahim içine yerleştirilen döllenmiş yumurta hücreleri ve destekleyici tedaviler ile gebelik hedefleniyor. Yumurta donasyonu için seçilen klinik ve donör çok önemli. Bu amaca hizmet eden en iyi merkezlerden biri Gürcistan Tüp Bebek merkezleri. Sıra beklemeden hemen tedaviye başlayabileceğiniz Gürcistan Tüp Bebek merkezlerinde, doğurgan ve sağlıklı donorlerden alınmış canlı yumurtalar ile yumurta donasyonu tedavisi görebilirsiniz. Masraflı olduğu bilinen tüp bebek merkezi fiyatları için Gürcistan daha ekonomik tedaviler sunuluyor.

Sperm Donasyonu

Azospermik yani kendi spermi ile gebelik sağlayamayan hastalarda uygulanan tüp bebek yöntemine sperm donasyonu denir. Eşinin spermi ile hamile kalamayan anne adaylarına sperm bankalarından alınmış spermler nakil edilerek sağlıklı yumurta ile sağlıklı ve spermin döllenmesi normal bir şekilde gerçekleştirilir. Donör seçimi hasta tarafından yapılabilir. Tercihe göre tanınan biri yada merkezin yönlendireceği bir donör olabilir. Sperm donasyonu için gerekli tetkitler tamamlanarak tedavi süreci başlatılıyor. Sperm donasyonunda elde edilen embriyolar eğer tahminden yada gereğinden fazla olursa, olası bir başarısızlık ve tekrar deneme ihtimali için dondurularak saklanabiliyor. Gürcistan tüp bebek merkezi fiyatları haricinde hastalardan dondurma işlemi için az bir ücret talep ediliyor. Başarılı tüp bebek tedavileri ile bilinen Tüp bebek merkezleri ekiplerinden yardım alarak tüp bebek yöntemleri ile tek bir tedavi süreci ile gebelik sonucuna ulaşabilirsiniz.