Gürcistan Tüp Bebek

Gürcistan’da hizmet veren ve ailelere mutluluk dağıtan tüp bebek merkezleri verdikleri hizmetleri kişiselleştirerek daha butik tedavi seçenekleri sunmaktadır. Gürcistan tüp bebek klinikleri, en güncel tedavi yöntemlerini takip ederken kişilere uygun en etkili tedaviyi de doğru tespit ederler. Bu süreçte yaşanacak her türlü durumda güvenilir ellerde olmak her iki taraf için de son derece önemlidir. Tedavinin başarısı için eşlerin doktorlarına güvenmeleri şarttır.

Gürcistan’da Taşıyıcı Annelik Uygulamaları Yapılıyor Mu?

Evet. Bu konuda ideal seçenekler sunan Gürcistan tüp bebek merkezleri yumurta donasyonundan taşıyıcı annelik hizmetine, tüp bebek denemelerinden sperm donasyonuna kadar pek çok konuda yeterli tıbbi donanımlar ile müşterilerinin yanında olur. Kısırlık sorunu yaşayan aileler için en ideal yöntem tüp bebek tedavisinin uygulanması olacaktır. Çeşitli nedenlerle bebeğini karnında taşıyamayan anneler için bu hizmeti verenlere taşıyıcı anne denmektedir. Taşıyıcı annelik sürecinin başlaması için bilinen tüp bebek yöntemleri ile embriyo oluşturulur ve bu görevi üstlenecek adayın rahmine yerleştirilir. Taşıyıcı annenin görevi bu aşamada başlar. Rutin kontroller ve gebelik süreci bu kişi tarafından tamamlanır. Taşıyıcı annelikle ilgili tüm yasal işlemlerin kolayca tamamlandığı Gürcistan tüp bebek merkezleri konusunda deneyimli kadrolardan oluşmaktadır.

Tüp bebek tedavisi başarı yüzdeleri,

  • Hastaların yaşına,
  • Konan teşhise,
  • Verilen klinik hizmetlerine,
  • Seçilen doktorun uzmanlık ve tecrübesine göre belli olur. Tüp bebek yöntemiyle Avrupa’nın en yüksek başarı yüzdelerine sahip olan Gürcistan klinikleri sadece doktorları ile değil bütün ekip halinde son derece özverili çalışmalara imza atmaktadır.

Taşıyıcı annelik, tüp bebek, yumurta veya sperm donasyonları yeni uygulamalar olmamakla birlikte her deneyim ve teknolojik gelişme yeni adaylar üzerinde yakalanacak başarı oranının yükselmesini sağlamaktadır.

Doğru adresi tespit ettikten sonra ilgili klinik ile iletişime geçilmesi, taşıyıcı annenin seçimi, sözleşmelerin yapılması, tıbbi süreçler, Gürcistan’a seyahat süreci yaşanır. Tüm çaba ve zahmetli sürece rağmen gelecek pozitif cevap ile hamilelik süreci başlayacak ve bu süreçte de taşıyıcı anne ilgili kliniğin denetimi altında tutulacaktır.

Kimler Taşıyıcı Annelik Hizmet Alabilirler?

  • Anne adayının rahminin olmadığı durumlarda,
  • Anne adayının sağlık sorunlarının gebelik sürecini ve doğumu kaldıramayacağı belirlenen kişilerde,
  • Mükerrer kere düşük vakası yaşamış kadınlarda bebek sahibi olmak için taşıyıcı annelik hizmeti düşünülebilir.

Taşıyıcı annenin veya tüp bebek tedavi yönteminin Gürcistan tüp bebek merkezlerinde tamamlanması için klinikler ülkede kalış ve sosyal aktiviteleri de içeren programlar hazırlamakta ve kullanıcıların tercihine sunmaktadır.

Süreci olması gibi yaşayarak mutlu sona ulaşan aileler Gürcistan’ın Tiflis şehrinde bulunan Türkiye Büyükelçiliğine başvurarak bebeğin pasaportunu ve yurda dönmek için gerekli olan seyahat belgelerini alabilirler. İki kişi olarak çıkılan yurtdışı seyahati ailenin kalabalıklaşmasıyla ve mutlu sonla noktalanır.