Tüp Bebek Merkezi Kadınlar Klubü

Kimi zaman erkek spermi kimi zaman ise kadın yumurtalarının yetersizliği yada hiç olmayışı nedeni ile çiftler istemelerine rağmen çocuk sahibi olamıyor. Bazı toplumlarda bu sorun insanlar için utanç verici gibi düşünülse de sadece bir hastalık olduğunun unutulmaması gerekiyor. Kadın yada erkek kaynaklı oluşan bebek sahibi olamama problemi için tıp tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olabilme imkanları sağlıyor. Tüp bebek merkezlerinin sağladığı tedaviler ile yumurta donasyonu, sperm donasyonu yada embriyo donasyonu gibi yöntemlerle ilk denemede olmasa bile diğer denemeleriniz sonrasında anne / baba olabilirsiniz. Tüp bebek merkezi kadınlar klubü paylaşımlarından milyonlarca üye birbirine bebek sahibi olamamakla ilgili sorunlarını açıyor ve öneri istiyor. En çok adından söz edilen Gürcistan Tüp bebek merkezi kadınlar klubü yorumlarından yola çıkarak, sizde bebek sahibi olamama nedeninizi ve tedavisini Gürcistan Tüp Bebek merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

Aşılama

Düzenli ilişki ve sağlıklı cinsel yaşama rağmen gerçekleştirilemeyen gebeliğin sebebi eğer erkek kaynaklı ile aşılama ile tedavi gerçekleştiriliyor. Ağır sperm bozukluğunun olmadığı durumlarda tercih edilen aşılama ile gebe kalamama sorunu ortadan kaldırılabiliyor. Aşılama için hem erkek hem kadın yani çiftler doktor takibine alınıyor. Aşılama sürecinde doktor müdahalesi ve kontrolü ile kadının düzenli ve verimli yumurtlaması sağlanıyor. Birçok kadın Tüp bebek merkezi kadınlar klubü ile adet düzensizliklerinden ve hamile kalamadıklarından bahsediyor. Aşılama tedavisi için de tam olarak o düzensizlikler tedavi ediliyor. Adet döngüsü düzene girdikten sonra çatlatma iğnesi ile kadın rahmindeki sağlıklı yumurtanın çatlatılması sağlanıyor ve laboratuvar ortamında alınmış ve belli işlemlere tabi tutulmuş erkek spermi çatlamada 34 – 40 saat sonra kadın rahmine enjekte ediliyor. Böylece yumurta ve spermin döllenme için kısa bir sürede biraraya gelmesi sağlanıyor. Aşılama, en kolay ve ağrısız bir tedavi yöntemidir. Kısa bir sürede tamamlanan ve anesteji gerektirmeyen bu yöntemden 14 gün sonra gebelik haberi alınabilir.

Yumurta Ve Sperm Nakli

Gebe kalamama sorunu her zaman aşılama kadar kolay yöntemler ile çözülemeyebiliyor. Tüp bebek merkezi kadınlar klubü üyesi birçok kadının da dile getirdiği sorunlardan biri olan doğuştan gelen yada sonradan kazanılan yumurtlama özelliğini yitirme ve az yada hiç yumurta sahibi olmama sebebi ile birçok kadın istese de hamile kalamıyor. Böyle bir sorun için tüp bebek tedavi yöntemi olan yumurta donasyonu tedavisine başvuruluyor. En iyi seçeneklerden biri olan Gürcistan Tüp Bebek merkezleri tedavisi ile %00’e kadar çıkan başarı oranı ile tedavi görebilir ve tedaviye başladıktan 12 gün sonra hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Yumurta donasyonu işleminde yumurta donoründen alınan sağlıklı yumurta ile eşin spermi döllendirilerek kadın rahmine nakil ediliyor. Böylece rahime yerleşen embriyo ile gebelik başlamış oluyor. Sperm donasyonu ise sperm donoründen alınan spermin kadın rahmine enjekte edilmesi ile gerçekleştiriliyor.