Taşıyıcı Anne Kime Denir

Pek çok kişi taşıyıcı annelik kavramını bilmiyor. Bu nedenle de insanlar her zaman kafalarında büyük soru işaretleri taşıyor. Öncelikle taşıyıcı anne kime denir bunu bir bilmek gerekiyor. Bazı kadınlar çeşitli nedenlerden ötürü rahimlerinde bebek taşıyamıyor. Bu gibi durumlarda ne yazık ki bebek sahibi olmaları da mümkün olmuyor. Böyle bir durumda işin içine taşıyıcı anneler giriyor. Taşıyıcı annelik demek döllenmiş yumurtayı rahimde taşımak ve bebeği doğurmak anlamına geliyor. Bunun için asıl anne babadan yumurta ve sperm alınıyor ve laboratuvar ortamında yumurta ve sperm dölleniyor. Sonrasında da sizler yine bebeğin biyolojik anne ve babası olurken bebeğinizi rahminde geliştiren başka bir kadın oluyor. Bu da taşıyıcı anne kime denir sorusunun cevabı oluyor.

Yurt dışında Taşıyıcı Anne Hizmeti

Öncelikle Türkiye içerisinde taşıyıcı annelik kavramı ne yazık ki yasal olarak kabul edilmiyor. Bu nedenle sizler de taşıyıcı annelik kavramından yararlanmak istiyorsanız o zaman bunun için mutlaka Gürcistan tüp bebek merkezlerinden yararlanmalısınız. Buralarda her zaman hem taşıyıcı anne bulabiliyor hem de bunu gerçekten de cüzi miktarlara halledebiliyorsunuz. İnsanlar taşıyıcı anne kime denir diye sorguluyor çünkü sahip olacakları bebeklerin kendi DNA’larından olmasını umuyorlar. Bu aşamada sizler de her zaman taşıyıcı anne hizmetinden yararlanacaksanız o zaman bebeğinizin DNA’sının sizlere ait olacağından emin olabilirsiniz.

Neden Taşıyıcı Anne?

Öncelikle bazı kadınlar bebek doğurmaya elverişli bir ortam oluşturamıyorlar. Bu nedenle de insanların her zaman başka yöntemlere ihtiyacı oluyor. Bu gibi durumları sıralayacak olursak:

  • Öncelikle bazı kadınların doğuştan rahmi olmuyor. Dolayısı ile de bebek gelişiminin sağlanması mümkün olmuyor.
  • Aynı zamanda sonradan bazı kadınlar rahmini kaybedebiliyor. Bu durumda da yine rahimden ötürü bebek sahibi olamıyorlar.
  • Pek çok kadın başarısız gebelikler geçiriyor ve tekrar hamile kalması uygun olmuyor.
  • Kalp rahatsızlıkları, yüksek tansiyon bazı durumlarda bebek sahibi olmaya en büyük engel olabiliyor.

Bu gibi durumlarda insanlar her zaman taşıyıcı anne kavramına yöneliyor. Bu aşamada sizler de her zaman taşıyıcı anne kime denir diye öğrenmeli ve hatta bu hizmetten de yararlanmalısınız. Bu işlem için bebeğin annesi olacak kişiden yumurta, babası olacak kişiden sperm alınıyor ve sonrasında bu yumurta ve sperm dış ortamda dölleniyor. Döllenmenin ardından döllenen yumurta taşıyıcı annenin rahmine yerleştiriliyor ve bebeğin oluşumunun burada olması sağlanıyor. Bu sayede sizler de hamilelik kısmını yaşamadan bebek sahibi olmuş oluyorsunuz. Bu nedenle de taşıyıcı annelik pek çok kişi için bebek sahibi olmanın en önemli yollarından biri. Özellikle de Gürcistan’da bu yöntemin sık kullanılıyor olması da sizler için büyük bir şans.