Gürcistan Tüp Bebek Merkezleri Güvenilir Mi?

Bebek sahibi olamayan çiftler için geçmişte çok fazla alternatif yokken, bugün tüp bebek yöntemi en çok tercih edilen kurtarıcı nitelikte tedavi biçimidir. Belli prosedürleri yerine getirdikten sonra, tüp bebek merkezlerindeki yasal tedavi yöntemleri ile bebek sahibi olmak eskisinden daha kolay. İlerleyen teknoloji bu konuda çiftlere olanak sağlamaktadır.

Gürcistan tüp bebek merkezleri güvenilir mi diye düşünürseniz, bu konuda hizmet veren merkezlerine resmi web sayfasını inceleyebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Tüp Bebek Yöntemi

Tüp bebek yöntemi çeşitli nedenlerden dolayı çocuk sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu bir yöntemdir. Aslında yöntem gayet kolay. Bu yöntemde kadından yumurta, erkekten sperm örneği alınmakta ve dışarıda uygun koşullar oluşturularak döllenme meydana getirilmektedir. Bu uygun şartlar 48 saat boyunca muhafaza edilmektedir. Vücut sıcaklığında 48 saat tutulan döllenme sonrasında kadının rahmine yerleştirilmektedir. Türkiye’deki yasal prosedürler kadınların rahmine en fazla iki embriyo yerleştirilmesine müsaade etmektedir. Otuz beş yaş altı kadınlarda bu sayı bir iken, otuz beş yaş üstü kadınlarda sayı ikidir. Tüp bebek yönteminde hamile kalma şansı yüzde ellidir. Elbette düşük riski de vardır. Kadın rahmine ne kadar embriyo yerleştirilirse, hamile kalma şansı da o kadar artar.

Türkiye’de tüp bebek yasal olmasına rağmen bazı farklı ülkelerdeki tüp bebek merkezleri de ilgi çekmektedir. Bunlardan biri de Gürcistan’dır. Gürcistan tüp bebek merkezi güvenilir mi, bu konuyu detaylandıralım.

Gürcistan’daki Tüp Bebek Merkezleri

Gürcistan tüp bebek merkezi güvenilir mi, bu sorunun cevabı kesinlikle evettir. Gürcistan tüp bebek tedavisi konusunda en çok talep gören merkezlerden biridir ve tamamen yasalara uygun olarak hizmet vermektedir. Gürcistan’da anlaşacağınız kurum, gerek yasal prosedürler konusunda gerekse modern teknolojisi ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Tedavi yöntemi ile ilgili tüm basamakları bizzat takip edebilir ve yetkililerden yardım alabilirsiniz. Türkiye’de yasal embriyo sayısı en fazla iki iken, Gürcistan’da bu sayı üç olduğu için çiftler tarafından tercih edilen Gürcistan, daha çok embriyonun avantaj getirdiğini bilmektedir. Burada şansın fazla olması çiftlerin Gürcistan’ı tüp bebek konusunda tercih etmesine neden olmaktadır. Her ne kadar KKTC (Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri) de Türk vatandaşları tarafından tercih edilmekte ise de, orada yasal prosedürler konusunda bazı açıkların olması çiftlerin daha çok Gürcistan’a yönlenmesine sebep olmaktadır. Bu en doğru karar olacaktır.

Gürcistan tüp bebek merkezleri güvenilir mi, bu merkezlerde semen analizi, yumurta donasyonu, embriyo donasyonu, taşıyıcı anne, genetik tanı, lazer yardımı, sperm dondurma, yumurta dondurma, over dokusu dondurma, fetal redüksiyon, tubal reanastomoz, Era testi gibi bazı uygulamaları da görebilirsiniz. Tüp bebek tedavisinin son kolu olan Era testi konusunda da destek alabilirsiniz.