Taşıyıcı Anne İlanları

Pek çok kişi bebek sahibi olmak istiyor ama bazı sağlık problemlerinden ötürü bunu elde etmek hiç de kolay olmuyor. Bu nedenle de insanların aklına artık sıklıkla kullanılan tüp bebek yöntemi geliyor. Öncelikle Gürcistan Tüp bebek merkezlerinde bu işlemi yapmak yasal. Bu nedenle de sizler de sperm donasyonu ya da yumurta donasyonu için mutlaka bu Gürcistan’a gitmeli ve bu ülkede işlem yapmalısınız. Aynı zamanda yurt dışında taşıyıcı anne ilanları sizlere çok daha fazla sunuluyor. Öncelikle sizler de her zaman bu işlemi yapmak istiyorsanız o zaman bu işlemi yapmak için şartlara uyum sağlamalısınız. Her zaman taşıyıcı anne yöntemi ile bebek sahibi olamazsınız.

  • Bazı kadınların doğuştan rahmi bulunmuyor.
  • Rahim kanseri sık görüldüğü için pek çok kadının rahmi sonradan alınıyor.
  • Kadınların doğum yapmasını engelleyecek düzeyde kalp ve benzeri rahatsızlıkları olabiliyor.
  • Sık düşük yapan kadınlar için hamile kalmak sıkıntı olabiliyor.
  • Rahim olsa bile içi bebek gelişimi için uygun olmayabiliyor.

Bu gibi durumlarda taşıyıcı anneler devreye giriyor ve sizlerin yumurtası ve spermleri ile döllenme yapılarak bu kadınların rahmine yerleştiriliyor. Eğer ki sizler de taşıyıcı anne ilanları arıyorsanız o zaman yurt dışında bunları çok daha rahat bulabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Çünkü ülkemizde ne yazık ki taşıyıcı annelik yasal bir durum olamıyor. Çünkü Türkiye Kanunlarına göre çocuğun annesi her zaman doğuran kadındır.

Taşıyıcı Annelik

Öncelikle taşıyıcı anne değilse de bu kadınların bebek üzerinde hiçbir şekilde genetik faktörü bulunmuyor. Yani bebek her ne kadar onların rahminde gelişse de yumurta ve sperm biyolojik anne babaya yani sizlere ait oluyor. Bu nedenle de DNA olarak da çocuğunuzun sizlerin özelliklerini taşıyacağından emin olabiliyorsunuz. Bu aşamada sizlerin yumurta ve spermlerinin laboratuvar ortamında döllendiğini de bilmeniz gerekiyor. Böylelikle döllenen yumurta hemen taşıyıcı annenin rahmine yerleştiriliyor. taşıyıcı anne ilanları bularak sizler de sizlerin bebeğini taşıyacak bir kadın ile anlaşabilirsiniz. Bu aşamada fiyatların da çok fazla olmadığından emin olabilirsiniz.

Biyolojik Taşıyıcı Anne

Bazı durumlarda kadınların yumurtaları bebek döllenmesi için pek uygun olmayabiliyor. Bu nedenle de erkekten sperm alınsa bile kadından yumurta alınamıyor. Bu durumda 3.i bir kişinin yumurtaları sayesinde yine bebek sahibi olabiliyorsunuz. Bu çok sık rastlanan bir durum olmasa da yine de taşıyıcı anne ilanları bunlar için de verilebiliyor. Bu tamamen arada bir anlaşma ile yapılan bir durum oluyor. Yani bebeğin babası ya da annesi yine sizlerden biri olurken 3. Bir kişi de bebeğinizin DNA’sında etkin oluyor. Her zaman bebek sahibi olmak çok kolay bir durum olamayabiliyor.