Yumurta Donasyonu Başarı Oranları

Öncelikle sizler de her zaman bebek sahibi olmak isteyen bir aile olabilirsiniz ama bu aşamada belki çok şanslı belki de çok şanssız olabiliyorsunuz. Bu nedenle de öncelikle sizler de her zaman bebek dünyaya getirmek istiyorsanız ama bunu bir türlü başaramıyorsanız o zaman bir uzmana danışmanız ve bu konuda rahatsızlığınızın olup olmadığını anlamanız gerekiyor. Öncelikle bebek sahibi olmak için uzmanlardan yardım alan çok fazla kişi var çünkü gerçekten de bebek sahibi olmak milyonda bir ihtimal. Eğer ki şansınız yok ise ya da sağlık problemleriniz var ise o zaman başka yöntemler ile de bebek sahibi olma hakkınızın olduğundan emin olabilirsiniz. öncelikle sağlık probleminiz için bir teşhis konulmasını beklemelisiniz. Sonrasında da hemen tedaviye başlamalısınız. Eğer ki yumurtalık sorunları nedeni ile bebek sahibi olamıyorsanız o zaman yumurta donasyonu sizler için bir tedavi yöntemi olacaktır. Özellikle de yumurta donasyonu başarı oranları oldukça yüksek olduğu için insanların bu yönteme güveni de tamdır.

Yumurta Donasyonu Hakkında

Öncelikle tabi ki de tedaviye başlamadan önce tedavi aşamasında sizleri nelerin beklediğini bilmeniz önemli bir konudur. Bu nedenle de sizler de her zaman uzmanlardan bu konu hakkında bilgi ve yumurta donasyonu başarı oranları konusunda da istatistik bilgiler isteme hakkına sahipsiniz. Eğer ki sizler de bu bilgileri alarak içinizi rahatlatıyor ve bu bilgilere güvenerek işlem yapmak istiyorsanız o zaman hemen tedaviye başlayabilirsiniz. Bu tedavi aşamasında bir donöre ihtiyacınız olacak çünkü bebek sahibi olmak için öncelikle yumurtaya ihtiyaç var. Ama sizlerin yumurtaları ne yazık ki uygun durumda olmadığı için bir başka kadının yumurtaları ile eşinizin spermleri laboratuvar ortamında dölleniyor. Döllenen bu yumurta ise sizlerin rahmine yerleştiriliyor. Yani eşinizin ve üçüncü şahsın döllemiş olduğu yumurtadan bebek doğurmuş oluyorsunuz. Genetik yapısını sizden almıyor bebek bu nedenle de sizler de bu genetik yapıyı seçme hakkına sahipsiniz. Bu yumurta donasyonu başarı oranları her zaman pek çok yöntemden daha yüksek olduğu için insanların bu yöntemi tercih ediyor olması oldukça mantıklıdır.

Donör Seçimi

Öncelikle sizler hangi kadından yumurta aldığınızı bilebiliyorsunuz ama onlar sizleri bilmiyor. Bu da gelecekte karşınıza çıkacak olan sorunları engellemiş oluyor. Öncelikle fotoğraf üzerinden bebeğin biyolojik annesinin özelliklerini seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda da bu kadının rahatsızlığının olmadığından ve sizlere sağlıklı bir yumurta verdiğinden de emin olabiliyorsunuz. Zaten Gürcistan'da bu işlemi yapıyorsanız o zaman yumurta donasyonu başarı oranları çok daha yüksek oluyor çünkü bu ülkeler içerisinde bu hizmeti sunan kliniklerin çok daha başarılı olduğunu söylemek mümkündür.