YUMURTA DONASYONU

Yumurta donasyonu ( yumurta nakli ) işlemi menopoz, erken menopoz, hormonal sebepler, kromozomal bozukluklar, yumurtalıkların alınması gibi durumlarda uygulanan bir tedavi yöntemidir. Hamile kalamayan kadınlara, genç donör kadınlardan alınan yumurtalar eşlerinin spermleri ile laboratuvar ortaminda embriyo haline getirilerek kendi rahimlerine yerleştirilerek yapılır.

Gürcistan’ da yumurta donasyonu ( yumurta nakli ) işlemi yasal olarak yapılmaktadır. Yumurta kalitesi işlem başarısı için çok önemlidir. Yasalar gereği donör kabülünde çok sıkı kurallar vardır. Donörler 21-30 yaş aralığında ve bebek sahibi olmalıdır. Kapsamlı fiziksel, psikolojik muayeneler, bulaşıcı hastalıklar için testler, kalıtsal hastalıklar için genetik testler ve etnik tarama yapıldıktan sonra sadece uygun olan adaylar gizlilik sözleşmesi yapıldıktan sonra donör olarak kabul edilir.

Donör seçimini biz sizin için yapabildiğimiz gibi online olarak da fotoğraflardan ve özelliklerden seçim yapabilirsiniz.

Tüm işlemleriniz gizlilik kuralları içerisinde gerçekleştirilecektir.

Deneyimli ekibimiz ile tedavinizin detaylı bir şekilde açıklanması ve planlaması, gelişiniz, hukuki süreç, tedavinizin gerçekleşmesi, konaklamanız, hertürlü rehberlik ve geri dönüş aşamalarında yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.