EMBRİYO DONASYONU

Embriyo donasyonu tedavisi eşlerin ikisininde üreme hücrelerinin çeşitli sebeplerden dolayı bulunmaması veya kromozomal olarak problemli olduğu durumlarda uygulanan bir tedavi şeklidir.

Gürcistan’ da embriyo donasyonu işlemi yasal olarak yapılmaktadır. Sperm donasyonu ve embriyo donasyonu tedavilerinde olduğu gibi yine aynı çok sıkı kurallar uygulanır. Kapsamlı fiziksel, psikolojik muayeneler, bulaşıcı hastalıklar için testler, kalıtsal hastalıklar için genetik testler ve etnik tarama yapıldıktan sonra sadece uygun olan adaylar gizlilik sözleşmesi yapıldıktan sonra donör olarak kabul edilir. Kabul edilen donörlerin üreme hücreleri ile hazırlanan embriyolar kullanılır.

Donör seçimini biz sizin için yapabildiğimiz gibi online olarak da fotoğraflardan ve özelliklerden seçim yapabilirsiniz.

Tüm işlemleriniz gizlilik kuralları içerisinde gerçekleştirilecektir.

Deneyimli ekibimiz ile tedavinizin detaylı bir şekilde açıklanması ve planlaması, gelişiniz, hukuki süreç, tedavinizin gerçekleşmesi, konaklamanız, hertürlü rehberlik ve geri dönüş aşamalarında yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.