Sperm Donasyonu Fiyatları

Erkeklerin sperm yetmezliği, yumurtayı dölleyememe durumlarından dolayı, Sperm donasyonu yapılabilmektedir. Yapılan bu yöntem bir nevi, anne yumurtasının alınıp, başka bir sperm ile döllenerek, rahme yerleştirmesi uygulamasıdır. Böylece embriyo, annenin rahmine yerleştirilerek, sperm donasyonu yöntemi uygulanmış olmaktadır. Bu uygulamanın sistemi, çiftlerde erkekten kaynaklı olan spermin gebeliği sağlayacak fonksiyonların kalmamasını da ve tüp bebek üzerinde netice alınamadığında ortaya konulan bir uygulamadır. Aynı zamanda bu uygulama yapılırken, sağlık taramaları, genetik hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar gibi unsurlara da özenle dikkat edilmektedir. Yapılan her bir gebelik çalışmasında, başka bir erkekten alınan kan örnekleri, spermin doğurganlık özelliği, sonradan hastalığına neden olabilecek tüm bu etmenlere karşıda gerekli tedbirlerin alındığını söyleyebiliriz. Bu uygulamanın genel mantığı, sperm donasyonunun en iyi şekilde uygulanabilmesidir. Bunun için sperm bankaları üzerinden bazı seçimler yapılarak, sperm donasyonu fiyatları en uygun bütçe ile, hamile kalma başarısı büyük oranda artmaktadır. Sperm donasyonu fiyatları da bu bakımdan oldukça uygun ve kaliteli olarak sunulmaktadır.

Yumurta Donasyonu Fiyatları

En çok tercih edilen ve bir anne olmak isteyen yumurtalıklarında gebeliği tetikleyecek bir döllenme unsurunun gerçekleşmemesinde uygulanan bir transfer işlemidir. Fakat yumurta donasyonu tek taraflı olarak gerçekleşir. Sağlıklı bir anne adayından belirli bir yaşa göre alınan yumurtalıklar, diğer hamile olamayan kadının yumurtaları ile değiştirilerek, yerleştirilmektedir. Böylece kendi yumurta hücresi ile hamile kalamayan bayanlar, başarılı bir şekilde sağlıklı yumurtaları, kendi yumurtalarına ekleyebilirler. Sperm donasyonu fiyatlarında olduğu gibi yumurta donasyonu fiyatları da bu konuda istenileni veren bir bütçeyi sağlamaktadır. Böylece sizin kendinize ait çocuğunuz olarak, hayatınıza renk katan bir çocuğa sahip olabiliyorsunuz. Bunun için yumurta donasyonu uygulanarak, gebelik başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir.

Sperm Donasyonu ve Yumurta Donasyonunda Verici

Verici, spermi alınan sağlıklı bir erkek, doğum özelliği bulunan yumurtanın alınması ve bunların gerekli laboratuvarlar da işlem görerek uygulanmasını sağlar. Bu nedenle hamile kalma başarıları, çocuk sahibi olamayan çiftler için çok önemli bir kazanım elde etmelerine de yardımcı olmaktadır. Tüm bunlar, iyi bir şekilde beklentilerin alınabilmesinde, bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelebilmeleri içindir. Bunun için tüm sağlık unsurları, testler ve aşamalar, spermin ve yumurtanın alacağı vericiler yani başka kişiler üzerinde yapılmaktadır. Bu uygulamalar yasal olarak ve küresel bir alanda yayılarak , Gürcistan Tüp Bebek Merkezlerinde yapılmaktadır. Verilen uğraş, çalışmalar, usülüne uygun bir metotla yapılmaktadır. Ayrıca, taşıyıcı annelik ve tüp bebek gibi çeşitli çalışmalarda gerçekleştirilerek, kadınların anne, erkeklerin ise baba olabilmeleri sağlanmaktadır.